Rodzaj ogłoszenia:
Kategoria:
Typ:
Marka:
Model
Rok produkcji
-
Przebieg (km)
-
Województwo
Miejscowość
Cena (zł)
-
Ogłoszenia wystawione w ciągu:


MOTOCYKLECZĘŚCIAKCESORIAKASKI I ODZIEŻTUNING

Witamy na stronach GIELDAMOTOCYKLOWA.PL i DIZMAR.PL

Portal gieldamotocyklowa.pl wydawnictwa Dizmar s.c. jest podzielony na dwie podstawowe części:
Część OGŁOSZENIOWĄ i część INFORMACYJNĄ.
W części OGŁOSZENIOWEJ oddaliśmy do Waszej dyspozycji nie tylko ogłoszenia sprzedaży, ale tak jak dotchczas w formie wydawniczej MOTOCYKLOWEGO FOTOKATALOGU OGŁOSZENIOWEGO "DIZMAR" dołączyliśmy oferty KUPNA, ZAMIANY i INNE.
Część INFORMACYJNA jest w całości przeznaczona dla wszystkich motocyklistów, każdy z Was może publikować na stronach gieldamotocyklowa.pl i dizmar.pl swoje reportaże z imprez i wyjazdów, zdjęcia, dodawać informacje o organizowanych zlotach jak i wypowiedzi na forum.


Jak zamieścić ogłoszenie

Aby zamieścić ogłoszenie należy wypełnić formularz składający się z czterech poziomów:
1. Informacje o produkcie
2. Dane sprzedającego
3. Zdjęcia, film
4. Płatności
pola w formulażu oznaczone * są polami obowiązkowymi do wypełnienia.
Zamieszczane zdjęcia mogą być w formacie JPG, PNG, GIF i nie mogą przekraczać rozmiaru 500KB.
Aby poprawnie umieścić film należy skopoiwać ze strony YouTube kod do umieszczenia na stronie (kod można uzyskać przez wciśnięcie prawego klawisza myszy na film i wybranie opcji skopiój kod do umieszczenia na stronie), kod należy wkleić w pole przeznaczone do wklejenia kodu.

Dodawanie ogłoszeń jako osoba prywatna
jest szybkie i wygodne przy pojedynczych ogłoszeniach. Dodając ogłoszenie jako osoba prywatna, nie musisz się rejestrować. Masz do wyboru płatność poprzez SMS lub poprzez system DotPay (przelew, karta kredytowa).

Dodawanie ogłoszeń jako dealer polecane jest użytkownikom zamieszczającym dużo ogłoszeń i chcących promować własną firmę. Aby dodawać ogłoszenia dealer musi się zarejestrować. Poza możliwością dodawania ogłoszeń otrzymuje własną subdomenę (nazwafirmy.gieldamotocyklowa.pl) i  miejsce do wstawienia banera 966 x 110 pikseli w górnej części swojej strony. Zamiast płacenia za każde wyemitowane ogłoszenie, uiszcza stałą miesięczną opłatę, poprzez system DotPay (przelew, karta kredytowa).


Czas ważności ofert wynosi 30 dni. O zakończonym czasie publikacji informujemy e-mailem jeśli został on podany podczas wypełniania formularza. Ogłoszenie to możesz ponownie aktywować w ciągu 30 dni. Jeśli ogłoszenie nie zostanie przedłużone oferta zostanie usunięta.


Jak dodawać reportaże, felietony, informacje

Reportaże, felietony, informacje, itp. dodajemy wybierając opcję dodaj (felieton, reportaż, informację). Wypełniamy kolejno pola Tytuł, Data (pole przeznaczone do wpisania terminu zapowiadanego wydarzenia), Skrót (fragment tekstu promującego opisywane wydarzenie), Miniatura (plakat, zdjęcie lub logo wyświetlane obok skrótu tekstu), Treść (miejsce na treść reportażu, informacji. Poniżej możemy dodać 20 zdjęć do artykułu, które będą wyświetlane z prawej strony tekstu. Po kliknięciu będą się powiększać. Do wiadomości administratora serwisu, w celu ułatwienia kontaktu należy podać adres e-mail lub nr telefonu (dane kontaktowe nie będą widoczne w publikacji).
W przypadku chęci zamieszczenia do felietonu dużej ilości zdjęć, prosimy o stworzenie galerii i poinformowanie o tym podczas wpisywania felietonu.


Jak dodawać galerie

W zakładce galerie w górnej części nad zdjęciami znajduje się przycisk dodaj galerię.
Po wciśnięciu przycisku mamy okna do wypełnienia:
1. NAZWA GALERII - tu wpisujemy tytuł pod którym ma się wyświetlać nasza galeria.
2. KATEGORIA NADRZĘDNA - nalęży wybrać kategorię główną pod którą ma się znaleźć nasza galeria.
3. LICZBA ZDJĘĆ - tu wpisujemy jaką ilość zdjęć mamy zamiar umieścić w galerii, liczbę potwierdzamy przyciskiem ZMIEŃ i tyle pól na zdjęcia i podpisy ma się pokazać.
4. ZDJĘCIE, PODPIS - Umieszczamy zdjęcia, a w polu podpis wpisujemy tekst jaki ma być widoczny pod zdjęciem.
5. E-MAIL - adres e-mail jest tylko jako adres kontaktowy dla administratora do ewentualnej konsultacji zmian w dodawanej galerii.


Jak dodać informację o serwisie, sklepie, firmie tuningowej, itp

Zamieszczenie podstawowych informacji w dziale serwisy, sklepy, itp. jest możliwe przez wybór opcji dodaj informację. W celu zamieszczenia adresu lub adresu z banerem reklamowym promującym dodawany warsztat lub sklep konieczny jest kontakt z redakcją.
 

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 czerwca 2019
Źródło: MeteoGroup

Partnerzy

custom logo

© 2010 Dizmar   dziubinski.pl