Rodzaj ogłoszenia:
Kategoria:
Typ:
Marka:
Model
Rok produkcji
-
Przebieg (km)
-
Województwo
Miejscowość
Cena (zł)
-
Ogłoszenia wystawione w ciągu:


MOTOCYKLECZĘŚCIAKCESORIAKASKI I ODZIEŻTUNING

Dodaj informację

Felietony


Karol Mochocki podwójnym Wicemistrzem Polski
Lider zespołu Wtórpol Racing Team 3S ukończył tegoroczny sezon z dwoma tytułami – I i II Wicemistrza Polski Supermoto więcej »
Zawodnicy Wtórpol Racing Team 3S na podium obu klas Mistrzostw Polski
Pierwsze tegoroczne wyścigi Supermoto były dla zespołu Wtórpol Racing Team 3S dokładnie takie, jaki jest ten sport – nieprzewidywalne, emocjonujące, waleczne, szczęśliwe, ale też i pechowe. więcej »
Wtórpol Racing Team 3S gotowy do rozpoczęcia sezonu
Zawodnicy zespołu Supermoto Strefa Slajdu, którzy w tym roku wystartują pod banderą Wtórpol Racing Team 3S zapowiadają walkę o tytuły mistrzowskie. Już w niedzielę Karol Mochocki i Tomasz Serafin staną na starcie pierwszej rundy Mistrzostw Polski Supermoto. więcej »
Motocyklowa przygoda w Jałcie
Miała być wielka przygoda i była. Gdy wyruszaliśmy wszyscy pukali się w czoło: Wariaci! Przecież tam nic nie ma! - i to napawało nas dumą. Ruszyły dwa motocykle Honda CBR 1100 a na niej Marek i Marta oraz Ja na Yamaha XJ600. Sam cel nie był może tak ambitny jak nam się wtedy wydawało, spotkaliśmy kilku motocyklistów - niektórzy z Polski - jednak to co naszą wyprawę czyni wyjątkową to przygoda w ukraińskim sądzie, ale… nie uprzedzajmy faktów. więcej »
Mochocki Karol zdobywa tytuły Mistrza i Wicemistrza Polski Supermoto
Tegoroczny, bardzo pracowity i trudny sezon startów w wyścigach supermoto reprezentant klubu RTM Radom ukończył z tytułami Mistrza Polski w klasie S1 oraz Wicemistrza Polski w klasie Open więcej »
Karol Mochocki o krok od tytułu Mistrza Polski!
Czołowego zawodnika zespołu Supermoto Strefa Slajdu ? Karola Mochockiego dzielą zaledwie dwa punkty od zdobycia kolejnego tytułu Mistrza Polski Supermoto więcej »
Supermoto Strefa Slajdu Team ? w Czeskiej Lipie była czeska lipa
Czwarta runda Mistrzostw Czech Supermoto niestety nie zakończyła się pomyślnie dla zawodników zespołu Supermoto Strefa Slajdu. Karol Mochocki potężnym i bardzo bolesnym highsidem zakończył zawody w Czeskiej Lipie. Po upadku, spowodowanym uślizgiem przedniego koła od dalszej jazdy odstąpił także Tomasz Serafin. więcej »
Karol Mochocki powiększa przewagę nad rywalami
IV runda Mistrzostw Polski Supermoto pomyślnie zakończyła się dla zespołu Supermoto Strefa Slajdu 3S. Stojący na czele tabeli klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski klas S1 i Open ? Karol Mochocki, powiększył przewagę punktową nad największymi rywalami i tym samym zbliżył się do zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego. więcej »
Mochocki i jego Kawasaki nie zawiedli kibiców Extrememoto 2010!
Na ostatni weekend czerwca zespół Supermoto Strefa Slajdu ?3S? miał zaplanowany start w Mistrzostwach Czech Supermoto. Jednak gdy okazało się, że w tym samym terminie odbędą się biegi pokazowe przed publicznością Extrememoto 2010, zawodnicy spod znaku 3S jednogłośnie zdecydowali, że muszą wziąć udział w tej imprezie. więcej »
Duet Karol Mochocki - Kawasaki KX 450F deklasuje rywali w kolejnej rundzie Mistrzostw Polski
Karol Mochocki i jego Kawa nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, kto rządzi w polskim supermoto. Koszaliński tor Moto Park, na którym to w ubiegłą niedzielę, 20. czerwca odbyła się III runda Mistrzostw Polski Supermoto zawodnik klubu RTM Radom opuścił z kompletem 100 punktów! więcej »
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 czerwca 2019
Źródło: MeteoGroup

Partnerzy

custom logo

© 2010 Dizmar   dziubinski.pl